Co do czego pasuje? Co nie pasuje?
search
  • Co do czego pasuje? Co nie pasuje?
  • Co do czego pasuje? Co nie pasuje?
  • Co do czego pasuje? Co nie pasuje?

Co do czego pasuje? Co nie pasuje?

8,05 zł
Naukę pisania i czytania poprzedza poznanie wielu umiejętności. Należą do nich m.in. szukanie podobieństw, dobieranie do pary i wykluczanie ze zbioru.
Ilość

 

Regulamin esklepu

 

Polityka prywatności

 

Dostęp do materiału video ważny 60 dni

Zanim dziecko zacznie pisać i czytać rozwija wiele umiejętności. Szukanie podobieństw, dobieranie do pary i wykluczanie ze zbioru, to część przygotowań do nauki pisania i czytania. Te umiejętności, dadzą dziecku możliwość dokonywania prawidłowej klasyfikacji i kategoryzacji; dzięki nim będzie właściwie dobierać litery podobne (np. b-d, g-p, t-ł).

Zestaw „Co do czego pasuje?” składa się z 10. par zdjęć, które dziecko ma dobrać do pary. Kontrolą błędu, są kolorowe perły, co umożliwia powrót do tego materiału, na poziomie utrwalania kolorów pereł. Dodatkowo do zestawu dołączone są etykiety w 3. rodzajach czcionek (pisana, mały i duży druk), co daje kolejne możliwości pracy na etapie nauki pisania i czytania.
Wskazówka - wydrukuj strony 2-11 dwustronnie, a 1 i 12-14 jednostronnie.

Zestaw „Co nie pasuje?” zawiera 7 kart z kontrolą błędu. W pierwszym etapie pracy dziecko może szukać podobieństw: „Co do czego pasuje?” (ale tutaj nie będzie możliwości sprawdzenia błędu), a potem dopiero wykluczać ze zbioru.
Wskazówka - wydrukuj dwustronnie strony 1-8. Strony 9-12, to dodatkowe okładki z opcjonalnymi czcionkami.
7pdf