Szkolenia na CUDowny początek
Cieszę się, że tu jesteś, bo to oznacza, że interesuje Cię pedagogika Montessori. Ja zafascynowałam się nią ponad 30 lat temu i z radością dzielę się swoim doświadczeniem i pasją z ludźmi takimi jak Ty.

Przygotowałam dla Ciebie zestawy nagrań pracy z materiałami Montessori. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na szkolenie dotyczące jednego wybranego tematu lub zakupić pakiet.

Nagrania zostały przygotowane w profesjonalnym studio. Cały proces prezentacji materiałów  obserwujesz z perspektywy dziecka siedzącego obok nauczyciela, czyli najlepiej jak to tylko jest możliwe.

W każdym nagraniu, oprócz prezentacji, jest wiele informacji dotyczących metodyki pokazu, zasad Montessori i praktycznych wskazówek dla Ciebie.

Jeżeli chcesz rozpocząć montessoriańską przygodę albo usystematyzować swoją wiedzę, to te szkolenia będą dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Jeżeli kupujesz szkolenie dla placówki, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Przygotujemy dostęp dla każdego pracownika a przy okazji dostaniesz CUDowny rabat.

Podkategorie

 • Matematyka


  Najczęściej z niecierpliwością czekasz na pokazy pracy z materiałami Montessori od pierwszych minut szkolenia. Bonusem, który doceniasz jako uczestnik, jest także instrukcja zrobienia samodzielnych pomocy w domu.

  Tymczasem ja zapraszam Ciebie najpierw do „zapakowania plecaka”. Włożymy do niego to wszystko co sprawi, że nauka liczenia, działania matematyczne i wzory, staną się w przyszłości łatwe, interesujące i przede wszystkim zrozumiałe. Jak przygotować dziecko do tej matematycznej wyprawy? Jakie umiejętności rozwijać i w jaki sposób ten rozwój wspomagać? W jaki sposób materiały z praktycznego życia i sensoryki przygotowują dziecko do poruszania się w matematycznym świecie? Co to są aspekty liczby i dlaczego ich znajomość jest tak ważna w procesie poznawania cyfr i liczb?

  „Na szkoleniach w CUDzie nie dostajesz tylko „gotowców”. Poznajesz wiedzę, która umożliwia Tobie pracę
  z oryginalnymi materiałami a także projektowanie i robienie dodatkowych pomocy zgodnie z potrzebami Twojego dziecka lub grupy. Nabywasz umiejętność weryfikacji prawidłowości gotowej oferty dostępnej w Internecie.”  - ta opinia jednej z naszych kursantek pokazuje, że poznawanie sposobów pracy z materiałami, to u nas zaledwie początek montessoriańskiej przygody. Na szkoleniach w CUDzie, zawsze dostaniesz wędkę a nie rybę.

  To, co najważniejsze, to pewność, że będziesz wiedzieć, co robić dalej.
 • Teoria / Wstęp
 • Ćwiczenia Praktycznego...
 • Sensoryka
 • Język Polski

  Chcesz, żeby nauka pisania i czytania była przyjemnością?
  Chcesz przeprowadzić dziecko przez ten proces z uśmiechem?
  Szkolenie "CUDowne pisanie i czytanie", wyposaży Cię kompleksowo – otrzymasz wiedzę i zestaw gotowych materiałów do nauki czytania!
  Oprócz tego masz do dyspozycji dodatkowe materiały (będziemy regularnie uzupełniać CUDowną ofertę), oraz klasyfikator Timagio, dzięki któremu przygotujesz swoje własne materiały w zgodzie z zasadami języka polskiego. Klasyfikator sprawdzi poprawność tekstu ZA CIEBIE 😊

Aktywne filtry